ایرانسل ارزان  ,تور مشهد  ,دانلود کتاب  ,عطر ادكلن  ,میناکاری  ,ویبره  ,فروشگاه اینترنتی  ,اخبار روز  ,
مهاجرت به آمريكا از طريق سرمايه گذاري (ويزاي EB5)  راهنماي مهاجرت به آمريكا راهنماي مهاجرت به آمريكا راهنماي مهاجرت به آمريكا .

راهنماي مهاجرت به آمريكا

مهاجرت به آمريكا از طريق سرمايه گذاري (ويزاي EB5)

مهاجرت به آمريكا

مهاجرت به آمريكا از طريق سرمايه گذاري (ويزاي EB5) 

راههاي مهاجرت به آمريكا بسته به شرايط افراد متفاوت است؛ به كساني كه سرمايه چنداني ندارند ولي مي‌توانند به انجام كارهاي معمولي در فست‌فود، رستوران، خشكشويي و مانند اينها بپردازند مهاجرت به آمريكا  ويزاي EB3 و  مهاجرت بعنوان نيروي كار را مي‌توان پيشنهاد كرد اما اگر سرمايه زيادي داريد مطمئنا بهترين راه، دريافت ويزاي EB5 و مهاجرت به آمريكا از طريق سرمايه گذاري است.

 شرايط اقتصادي و صنعتي آمريكا اين كشور را به يكي از بهترين مقاصد سرمايه گذاري دنيا تبديل كرده است. دولت اين كشور هم راه را براي حضور سرمايه‌داران (و استفاده از سرمايه‌هاي) خارجي در اين كشور هموار كرده است. از جمله اقدامات آنها امكاني است كه براي مهاجرت به آمريكا از طريق سرمايه‌ گذاري فراهم كرده‌اند.

مزاياي مهاجرت به آمريكا از طريق سرمايه گذاري

  • عدم نياز به سطح بالاي زبان انگليسي
  • عدم نياز به مدارك تحصيلي عالي
  • عدم نياز به سابقه مديريتي
  • بازگشت سرمايه پس از 5 سال و در صورت سوددهي تجارت؛ همراه با سود آن (در مورد مشابه در كانادا، مبلغ اصلي بدون سود برگردانده مي شود)
  • عدم نياز به حضور در پروژه تجاري (امكان زندگي در هر شهر دلخواه آمريكا)
  • مدت زمان كوتاه براي پردازش پرونده (12 تا 18 ماه)
  • دريافت گرين كارت آمريكا پس از 2 سال

شرط اوليه براي سرمايه‌گذاري متقاضيان ويزاي EB5 آمريكا داشتن 1 ميليون دلار دارايي (كه از راه قانوني بدست آمده باشد) است. متقاضي صاحب اين دارايي، بايد متعهد شود 500 هزار دلار در يك پروژه عمراني يا تجاري در آمريكا سرمايه گذاري كند (اين مبلغ همانطور كه گفتيم؛ پس از 5 سال با سود آن بازگردانده مي‌شود).

فرآيند مهاجرت به آمريكا از طريق سرمايه گذاري با انتخاب پروژه مناسب (با در نظر گرفتن ميزان ريسك و بازده پروژه) آغاز مي‌شود. پروژه سرمايه گذاري بايد در زمينه تجارت‌هاي جديد منفعت‌زا باشد. پس از آن بايد پول و اعتبار لازم را براي سرمايه گذاري در پروژه، به آمريكا انتقال داد. تشكيل پرونده مهاجرتي، مرحله بعدي كار است و در پايان؛ انجام آزمايشات پزشكي كه در صورت نداشتن مشكل خاصي، پس از آن گرين كارت فرد صادر مي‌شود و اجازه سفر به آمريكا را بدست مي آورد.

خود فرد شخصا مي‌تواند پروژه را انتخاب كند و اقدامات بعدي را انجام دهد و يا اينكه اين امور را به شركت‌هاي منطقه‌اي محول كند كه در اين مورد شركت‌هاي خصوصي‌ مشخص شده از سوي اداره مهاجرت آمريكا وظيفه اداره پروژه و سرمايه گذاري را بر عهده خواهند داشت.

فرآيند دريافت ويزاي EB5 و گرين كارت آمريكا 1 تا 1 سال ‌و نيم به طول مي‌انجامد. اين ويزا به فرد (و همسر و فرزندان زير 21 سال او) اجازه اقامت 2 ساله در آمريكا مي‌دهد. پس از گذشت 2 سال و احراز شرايط لازم  (كه ايجاد اشتغال مستقيم يا غيرمستقيم براي 10 فرد آمريكايي در طي اين 2 سال است) مي‌توان براي اخذ اقامت دائم و در نهايت شهروندي آمريكا اقدام كرد.

اين نكته مهم  را هم بايد اضافه كنيم كه در صورت شكست پرونده (به هر دليلي) 500هزار دلار سرمايه و هزينه‌هاي جانبي ديگر متقاضي، به او برگردانده مي‌شود.


برچسب: راههاي مهاجرت به آمريكا، مهاجرت به آمريكا از طريق سرمايه گذاري، ويزاي EB5 آمريكا،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ دى ۱۳۹۵ساعت: ۰۳:۵۴:۵۲ توسط:راه تو موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :